Biskupice se zučastnili v Luhačovicích souteže o nejlepší obec roku 2022.

 

Videa a fotky ke stažení naleznete v odkaze nad fotkou.

Stavění májky 2016

V lidové tradici bývá počátek května spojen se stavěním májek. Obyčej stavění májí je velmi starý a znají ho po celé Evropě.

Adolf vykydal

Dnes je tomu již 7 let co nás náhe opustil náš spoluobčan a umělec dirigent Adolf Vykydal z Biskupic.

Ordinační hodiny

 Ordinační hodiny lékařů z našeho okolí .

Pálení

V krásné odpoledne jsme se sešli před obecním úřadem na tradiční čarodějnický slet, pro všechny děti (čaroděje a čarodějnice). Po přivítání hostů byly odstartovány různé soutěže , přelézání žebříku,

Řechtačka

Podle tradice je na Zelený čtvrtek, Velký pátek až do Bílé soboty zvonění zvonů nahrazováno hlukem klapaček, hrkaček, řehtaček, s nimiž se chodí po vsi ráno, v poledne a večer.

Open

V sobotu 9.5.2009 se za krásného slunečného počasí, pořádal Branný závod - memoriál J.Sedlatého st. (obnoven po cca 20 letech). Zúčastnilo se ho na 48 závodníků rozdělených do věkových kategorií od 4 do 62 let

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.