Člověk vidí oznámení nového pokračování série Serious Sam a říká si, že to není zas tak dávno, co jsme dostali trojku. Pak ale zavítá na kartu hry a zjistí, že už jí táhne na neuvěřitelných sedm let. Kam se všechen ten čas poděl? Více informací o hře naleznete  zde

Team Fortress 2

Rádi hrajete a máte oblíbené nenáročné hry s pěknou grafikou? Pak se vám bude líbit i hra Team Fortress 2. Tato hra je Free To Play (Zdarma) a je k dostání na Steamu. Skvělá hra pro více hráčů bez věkového omezení.

Robokill

Je to opravdu vynikající hra. K dispozici jsou RPG bity a boby s inventářem zbraní,štítů a omezeným počtem slotů, do kterých je lze umístit na vašeho mechanického přítele. Na každé úrovni je obchod, kde se prodávají nechtěné a hledané se kupují. Jak postupujete, vylepšujete své základní dovednosti natolik, abyste drželi krok s nárůstem obtížnosti nepřítele. Ale to je opravdu všechno o šíleném klouzání po místnosti, běhání kolem přílivu nepřátelských robotů a o to, abyste nespadli z okrajů.

Zombie šílenství

Odrazte zombie šílenství, svými unikátními schopnostmi a obrovským arzenálem zbraní.

Robokill 2

Druhé pokračování úspěšné online hry Robokill vás zavede na planetu Mars. Děj hry se však odehrává již v době, kdy se na této planetě rozhořela robotická válka o to, kdo bude lidstvu dodávat drahocenné nerostné suroviny.

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.