Rádi hrajete a máte oblíbené nenáročné hry s pěknou grafikou? Pak se vám bude líbit i hra Team Fortress 2. Tato hra je Free To Play (Zdarma) a je k dostání na Steamu. Skvělá hra pro více hráčů bez věkového omezení.

Je to vysoce akční zábavná (fps) střílečka z pohledu vlastních očí se skvělou grafikou a hratelností. Máte na výběr ze spousty akčních postav, které mají svoje specifické zbraně, umění boje, schopnosti. Určitě si jednu zamilujete. 

Další velkou výhodu – je přehledně vidět, co se ve hře děje, hráči tolik nezapadají do pozadí. Díky tomu lze rozlišit jednotlivé herní třídy i na dálku, což pomáhá v rozhodování, co dělat.

Všechny herní třídy jsou velmi odlišné a je radost učit se jejich přednosti a slabiny. Team Fortress 2 má čtyři typy herních módů – capture the flag, control point, payload a arena. Každý herní mód má odlišné cíle a atmosféru, což jen přispívá k ohromnému množství obsahu. Ano sem tam se najde nějaká ta chybka jak na serveru tak ve hře, ale je jich hodně málo, takže nemějte strach a jděte to zkusit.

Vřele tuto hru doporučuji.
Více informací zjistíte na oficialních stránkách Team Fortress 2 nebo na Steamu.


Ostatní články

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.