Steam

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Jsou zde skvělé hry a softwary pokrývající celé spektrum žánrů, které si buď zakoupíte, nebo zdarma stáhnete. Můžete se zúčastňovat beta testů nových her i softwarů. Je to skvělí způsob jak hrát společně hry s přáteli z pohodlí domova.

Steam slouží jako takové úložiště her, když si hru koupíte tak vám zůstane na účtu do té doby, dokud nesmažete učet nebo zapomenete heslo. Rodinný režim umožní sdílet vaši knihovnu her ve službě steam, na vybraných počítačích. Tak že když nehraje jeden tak může hrát druhý. Je to skvělí způsob jak mít přehled mezi hrami nebo o aktualizaci her či jejich vydání. Více informací naleznete na http://store.steampowered.com/about/

Blokace obsahu na internetu

Tráví vaše dítě spoustu času na počítači procházením webových stránek a vy netušíte, co hledají, sledují. Třeba koukají na nevhodný materiál pro dospělé, nebo tráví spoustu času na sociálních sítích a vy je nemůžete dostat ani ven, aby jim nic neuteklo?

Quick.Cart

Po dlouhé době jsem opět zavítal na stránky Polské společnosti Open Solution, která nabízí jednoduchý, ale plně funkční QUICK.CART E-shop.

WinASO

WinASO Registry Optimizer je užitečný nástroj, který umožňuje bezpečně opravit a vyčistit problémy registru. WinASO Registry Optimizer skenuje registr Windows a hledá nesprávné nebo zastaralé informace.

FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky přívětivý prohlížeč obrázků, konvertor a editor. Plně kompatibilní s češtinou má pěknou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení snímků, správu, srovnání, odstranění červených očí, posílání e-mailů, změna velikosti, oříznutí, retušování a úpravy barev.

Sweet Home 3D

Staňte se bytovým architektem a navrhněte si nový interiér svého bytu či rovnou celého domu. 

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.