Staňte se bytovým architektem a navrhněte si nový interiér svého bytu či rovnou celého domu. 

Sweet Home 3D je volně šiřitelný program, který vám pomáhá při navrhování designu interieru. Nábytek umisťujete po svém domě či bytu ve 2D plánu s okamžitým 3D náhledem. Vytvořte půdorys, přidejte vybavení dle svého vkusu, vše upravte na míru a pak už se můžete virtuálně projít svým dílem. Práci s touto aplikací zvládne i začátečník. Její ovládání je na natolik jednoduché, že si s ním poradí vskutku každý. Sweet Home 3D je dostupný v českém jazyce. Stáhnout ho lze přímo na stránkách výrobce Sweet Home 3D


Ostatní články

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.