FastStone Image Viewer je rychlý, stabilní, uživatelsky přívětivý prohlížeč obrázků, konvertor a editor. Plně kompatibilní s češtinou má pěknou řadu funkcí, které zahrnují prohlížení snímků, správu, srovnání, odstranění červených očí, posílání e-mailů, změna velikosti, oříznutí, retušování a úpravy barev.

Jeho inovativní ale intuitivní režimu full-screen poskytuje rychlý přístup k informacím EXIF, náhledy prohlížeč a hlavními funkcemi přes skryté panely nástrojů, které se objevují, když vaše myš dotkne jedním ze čtyř okrajích obrazovky.

Mezi další vlastnosti patří vysoce kvalitní hudební slideshow s více než 150 přechodových efektů, stejně jako bezeztrátové přechody ve formátu JPEG, vržený stín efekty, anotace obrazu, podporu skeneru, histogram a mnoho dalšího.

Podporuje všechny hlavní grafické formáty (BMP, JPEG, JPEG 2000, animovaný GIF, PNG, PCX, PSD, EPS, TIFF, WMF, ICO a TGA) a formáty RAW populární digitální fotoaparát (CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF, ARW, SR2, RW2 a DNG).


Ostatní články

logolaro

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.