Image Viewer - Vodoznak

Obrázky, které si chcete zaopatřit proti ukradení z webu, je dobré opatřit vodoznakem. FastStone Image Viewer vodoznak podporuje, jak u samostatné fotky od rozměru 410x410, tak mnohonásobné vložení (celé složky). 

Quick.Cms a Quick.Cart
 • Po nakopírování všech stažených souborů a nahrání na server, se vám při prvním spuštění zobrazí stránky v anglickém jazyce.
VirtueMart

Určitě jste již řešili postoupnost objednávek ve VirtueMartu a nemohli jste najít řešení.

Složenka typu - A
 • K zaslání pěnez někomu na účet, používejte poštovní poukázku typu - A
Fakturace

Založili jsme si noví web s VirtueMartem a pro test stránek před spuštěním webu na ostro, jste si museli udělat zkušební objednávky, aby jste zjistili že vše pracuje jak má.

Adresy na balíku
 • Zaslání balíku na adresu, adresáta
Složenka typu - A - daňová složenka
 • K zaslání používejte poštovní poukázku typu - A - daňová složenka

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.