Stavění májky 2016

V lidové tradici bývá počátek května spojen se stavěním májek. Obyčej stavění májí je velmi starý a znají ho po celé Evropě.

Ordinační hodiny

 Ordinační hodiny lékařů z našeho okolí .

Biskupice masopust 2016

Masopustního průvodu se u nás letos zúčastnilo několk desítek masek. A jedna hezčí než druhá! Letos nechyběl harmonikář ani medvěd.

Pojízdná vana

Jak již jste mohli vidět na předešlém videu o Sjezdu na čemkoli s čím se potýkali naši závodníci při sjezdu, a že to opravdu muselo dosti bolet při dojezdech. Proto Vám chci ještě jednou ukázat, jak opravdu to bylo bolestivé a strašidelné při dojezdu našeho slavného týmu Jamajca Biskupice.

Open

V sobotu 9.5.2009 se za krásného slunečného počasí, pořádal Branný závod - memoriál J.Sedlatého st. (obnoven po cca 20 letech). Zúčastnilo se ho na 48 závodníků rozdělených do věkových kategorií od 4 do 62 let

Sjezd na čemkoli

V neděli 31.1.2010 proběhl na Zálesí netradiční zimní sjezd na všem co jezdí nebo může jezdit po sněhu. Z malé neohlášené věci se stala rázem pořádná akce. Na místě se sešlo docela dost závodníků i obecenstva.

Pálení

V krásné odpoledne jsme se sešli před obecním úřadem na tradiční čarodějnický slet, pro všechny děti (čaroděje a čarodějnice). Po přivítání hostů byly odstartovány různé soutěže , přelézání žebříku,

Pozvánka na akci

logolaro

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.