Biskupice se zučastnili v Luhačovicích souteže o nejlepší obec roku 2022.

 

Videa a fotky ke stažení naleznete v odkaze nad fotkou.

Stavění májky 2016

V lidové tradici bývá počátek května spojen se stavěním májek. Obyčej stavění májí je velmi starý a znají ho po celé Evropě.

Open

V sobotu 9.5.2009 se za krásného slunečného počasí, pořádal Branný závod - memoriál J.Sedlatého st. (obnoven po cca 20 letech). Zúčastnilo se ho na 48 závodníků rozdělených do věkových kategorií od 4 do 62 let

Sjezd na čemkoli

V neděli 31.1.2010 proběhl na Zálesí netradiční zimní sjezd na všem co jezdí nebo může jezdit po sněhu. Z malé neohlášené věci se stala rázem pořádná akce. Na místě se sešlo docela dost závodníků i obecenstva.

Ordinační hodiny

 Ordinační hodiny lékařů z našeho okolí .

Biskupice masopust 2016

Masopustního průvodu se u nás letos zúčastnilo několk desítek masek. A jedna hezčí než druhá! Letos nechyběl harmonikář ani medvěd.

Pojízdná vana

Jak již jste mohli vidět na předešlém videu o Sjezdu na čemkoli s čím se potýkali naši závodníci při sjezdu, a že to opravdu muselo dosti bolet při dojezdech. Proto Vám chci ještě jednou ukázat, jak opravdu to bylo bolestivé a strašidelné při dojezdu našeho slavného týmu Jamajca Biskupice.

Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.