V krásné odpoledne jsme se sešli před obecním úřadem na tradiční čarodějnický slet, pro všechny děti (čaroděje a čarodějnice). Po přivítání hostů byly odstartovány různé soutěže , přelézání žebříku,

hod do prázdné popelnice, přelézání židlí atd. Jedna ze židlí pod nejstarší čarodějnicí nevydržela a praskla. Poté se malí účastníci připravili na krátký pochod okolo obce s lampiony. Při příchodu si dítka opekly kus masa k snědku (párek).

Zapálení ohně, probíhalo bez problémů a to za pomocí nejmodernější techniky (sirky SOLO). V dávných dobách se oheň zapaloval pomocí křesání pazourkem a ocílkou. Na zapálené hranici uhořela "čarodějnice". Poté probíhala volná zábava, pro vytrvalé kamarády až do pozdních hodin, při konzumaci kouzelných lektvarů a nápojů, jako (nápoj zapomnění - Rum, chmelový lektvar - Pivo, atd) . Akce se zúčastnilo mnoho dětí z Biskupic, jejich rodičů a dalších účastníků.


Pozvánka na akci

logolaro

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.