Masopustního průvodu se u nás letos zúčastnilo několk desítek masek. A jedna hezčí než druhá! Letos nechyběl harmonikář ani medvěd.

Masky se seřadili na obci v 12:30 a slavnostně vyrazili k panu starostovy, pro požehnání masopustního průvodu pro Biskupice a Zálesí. A že přálo i počasí, které bylo typicky masopustní, průvodu cestou nechybělo něco na zahřátí ani čerstvě napečených koblih, koláčů i masa, průvod se líbil i malých dětem. Prostě průvod masek se musel líbit všem a veselo bylo i na masopustním reji masek na večerní zábavě. Až do časných ranních hodin se hrálo a zpívalo. Pořadatelé děkují také všem sponzorům a příznivcům, kteří věnovali věcné dary do tomboly, přispěli na občerstvení nebo "jen" pomohli dětem s přípravou masek.

Fotografie z masopustního průvodu zachytával pan Adam Wiltsch, který nám umožnuje si je zdarma stáhnout v plné kvalitě z internetu. Tímto mu děkujeme.


Pozvánka na akci

logolaro

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.