Začátek táboru nastal v pátek 17:00, rodiče pomohli dětem postavit své stany, potom je předali do péče vedoucích, kteří se s dětmi seznámili.

Vedoucí děti rozdělili do tří skupin: červená, modrá, žlutá.

Po označení posledního dítka barevnou stuhou svého družstva a naučení se pozdravu pro svou barvu se na signál sirény (ta provázela děti po celý víkend, jak na budíček, tak i na večerku) postavily od nejmenšího po největšího, aby se mohla vztyčit již III. vlajka tohoto pobytu.

Odpoledne děti navštívil AIRSOFT Jednotka rychlého nasazení Jevíčko, která dětem umožnila vyzkoušet si vojenské vybavení a zastřílet si z replik skutečných zbraní. Děti se seznámily i z dýmovnicemi, které vojáci používají i ve skutečnosti.

Sobota:
Sobotní ráno děti začaly malou rozcvičkou a hygienou, po snídani je čekal náročný pochod na vyhlídku v Biskupicích, při cestě poznávaly krajinu a sbíraly šišky na šiškografity.

Při návratu měly dítka nachystané bazénky na osvěžení a vyřádění. Během oběda, za dětmi přijeli hasiči z Jaroměřic s nejhezčí ukázkou, stříkání z vodního děla a hasičského útoku, děti si odzkoušely výstroj a výzbroj těchto dobrovolných hasičů.

Následně na to začaly všechny děti chystat trička bílé barvy na batikování podle barev svého družstva, dále v odpoledních hodinách začalo SUPER STAR pod vedením kapely Pepa a Verča Bohuslavice. Večer se dělal táborák, při kterém se opékaly párky a hrálo na kytaru pod vedením J. Sedlatého.

Neděle:
Nedělní ráno děti odstartovaly rozcvičkou, snídaní a malou hygienou. Vedoucí po stejné očistě děti nalákali na hry, šipkovanou s hledáním pokladu, jízda na koni, střelba ze vzduchové pistole, koupání. Odpoledne se děti naposled seřadily za zvuku sirény na předávání medailí, dárků a diplomů za účast na Víkendovém pobytu III.

AVZO Biskupice by také rádo poděkovalo všem sponzorům, kteří se podíleli na tom, abychom uskutečnili III. ročník pobytu pro děti v našem areálu střelnice.

Mezi sponzory patří:
Avzo Biskupice
OÚ Biskupice
Pegas sport
Auto doprava Žurek
Bisnet neoficiální stránky Biskupice
Ivona Hňoupková Outlet - Trend
Klempířství Slouka Daniel
Volejbalisté Biskupice
Tomáš Slezák

A dále všem ostatním, kteří nechtějí býti jmenováni.
Díky také patří všem rodičům za drobné příspěvky.

Za spestření programu během víkendu děkujeme AIRSOFT Jednotka rychlého nasazení Jevíčko, Hasičskému sboru Jaroměřice. Za rodiče také, Bisnet děkuje hlavnímu organizátorovi a všem vedoucím, kuchařkám, za uskutečnění takovéto akce pro naše děti.

Hlavnímu organizátor
pí. Alena Pospíšilová

Vedoucí žlutého týmu
p. Eda Jeniš
pí. Jana Macková

Vedoucí modrého týmu
p. Petr Pospíšil
sl. Jana Jenišová

Vedoucí červeného týmu
p. Ladislav Jandásek
p. Jaroslav Mlčoch

Kuchyň
pí. Šebková Zdena s pomocníky


Pozvánka na akci

logolaro

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.