Letos se u nás konal dětmi oblíbený víkendový tábor, který se konal tradičně v areálu střelnice v Biskupicích u Jevíčka. Dětí se na tomto IV. ročníku sešlo 38, začátek byl v pátek 30.7 v 17:00. Děti si za pomoci rodičů postavily stany do půlkruhu před hlavním stanem.

Po vybalení všeho potřebného byly naše ratolesti svěřeni do rukou vedoucích, kteří si je rozdělili do tří skupin ČERVENÁ, MODRÁ a ŽLUTÁ dítka se pěkně seřadila a dala se skoro do pozoru při vztyčování červenomodrožluté vlajky. Vlajka vlaje a děti se shromažďují na první táborové jídlo, které jim připravili výborné kuchařky (Zdena, Jarka a Jana). Bříška jsou příjemně naplněná a následuje malý program o zdravovědě, každé družstvo si také muselo vymyslet vlastní pokřik.

V sobotu ráno po rozcvičce a snídani následoval pochod po krásách našeho okolí. Po obědě k nám zavítali hasiči z Jaroměřic, předvedli dětem výstroj a výzbroj hasičů. Děti si prohlédli auto a zastříkaly z hadic i vodního děla. Dále následovalo vystoupení VERČA a Pepa, děti zpívaly do mikrofonů své oblíbené písničky (karaoke). Ve večerních hodinách usedli k táboráku.

V neděli po snídani byla na programu šipkovaná (hledání pokladu) a po obědě společná hra – pantomima. Ale to už se blížil konec tábora, děti šly uklidit stany a začalo vyhlášení a poslední nástup. Zde byly děti odměněny diplomy a medailemi, připilo se dětským šampaňským a tábor byl ukončen.

Ve večerních hodinách při úklidu stanoviště neodolaly některé děti výzvě napuštěného bazénu a předvedly nám krásné synchronizované skákání, které vyvrcholilo naházením vedoucích skupin do bazénu, někteří šli i dobrovolně za slíbenou odměnu (půllitr).
AVZO děkuje všem vedoucím a ostatním, že pomohli tento tábor uskutečnit.

AVZO děkuje hlavnímu sponzorovi – OÚ Biskupice, dále pak J. Mlčochovi, p. Žurkovi, p. Sekerkovi, rodině Zechové, ERGO Chornice, Foretům z Bohuslavic a ostatním lidem. Děkujeme za uskutečnění tohoto tábora a doufáme, že se tábor líbil a těšíme se zase za rok.

Vedoucí skupin
Červená - Jarda a Helena
Modrá - Jana a Petr
Žlutá - Jitka a Eda

Zdravotník Maňula
Pomocníci Láďa a Pavel

Všem děkujeme.


Pozvánka na akci

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.