Jakého zařazení lze dosáhnout a co tímto zařazením získám.

 1. Registrovaný -- Každý noví uživatel, možnost posílat e-mail správci webu, zobrazení některých nepřístupných sekcí.
 2. Autor -- Po schválení správce webu, možnost posílat e-mail správci webu, zobrazení některých nepřístupných sekcí, možnost odeslat článek, možnost odeslat web odkaz do sekce odkazů.
 3. Editor -- Po schválení správce webu, možnost posílat e-mail správci webu, zobrazení některých nepřístupných sekcí, možnost odeslat článek, možnost odeslat web odkaz do sekce odkazů, možnost upravování a přesouvání všech zveřejněných článků, bez možnosti nastavení řazení článků.
 4. Publisher -- Po schválení správce webu, možnost posílat e-mail správci webu, zobrazení některých nepřístupných sekcí, možnost odeslat článek, možnost odeslat web odkaz do sekce odkazů, možnost upravování a přesouvání všech zveřejněných článků, s možností nastavení řazení článků.
 5. Manažer -- Po schválení správce webu, možnost přihlášení do odpojených stránek, možnost přihlášení do administrační části, správce médií, správce hlavního menu, správce článků, sekcí, kategorií, možnost přidávání bannerů, odkazů, kontaktů, anket, posílat e-mail správci webu, zobrazení některých nepřístupných sekcí.
 6. Správcovská část -- Po schválení správce webu, možnost přihlášení do odpojených stránek, možnost přihlášení do administrační části, správce médií, uživatelů, správce hlavního menu s možností mazáním záložek, správce článků, sekcí, kategorií s možností mazáním, možnost přidávání bannerů, odkazů, kontaktů, anket, posílat e-mail správci webu, zobrazení nepřístupných sekcí, možnost instalování šablon.
 7. Super správce -- Absolutní kontrola celého webu.

logolaro

 • Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

  Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledystavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

  Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

  Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

  Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

  Těšíme se na společnou spolupráci. 

  Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

  Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: larokomplet@seznam.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínekpoužití použití a zásad ochrany osobních údajů.